AMF Årsunda X-cupen delt. 1
|
AMF Årsunda
|
2024-05-04
|
|
Christer Fredssons minnestävling
|
Kalmar MK
|
2024-05-04
|
|
Hjelms Vilda Westom
|
MK Team Westom
|
2024-05-04 -> 2024-05-05
|
|
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.2
|
Haninge MK
|
2024-05-04
|
|
Vårracet Cuptävling
|
SMK Helsingborg
|
2024-05-04
|
|
Motala Juniorläger
|
SMK Motala Bil
|
2024-05-03 -> 2024-05-05
|
|
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.3
|
Haninge MK
|
2024-05-05
|
|
Västsprinten Delt.2 - Ånnabodaloppet
|
Teknis MC
|
2024-05-05
|
|
MajRacet
|
SMK Arboga
|
2024-05-01
|
|
SBF-Bilcross Cup Delt.1
|
SMK Motala Bil
|
2024-05-01
|
|
Upplokampen - Skaraborgscupen - Västkustcupen
|
Alingsås MK
|
2024-05-01
|
|
DAX 2-dagars på Åland
|
Ålands MK
|
2024-04-27 -> 2024-04-28
|
|
HacksjöRacet
|
Botkyrka MK
|
2024-04-27
|
|
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.1
|
Fjärås MK
|
2024-04-27
|
|
Sören Karlsons Minne
|
SMK Sala
|
2024-04-27
|
|
Vårracet på Törnerydsbanan - Ingår i Södra BF cup
|
Karlskrona AK
|
2024-04-27
|
|
Eliantorps RaceWeekend
|
Finspångs MS
|
2024-04-20 -> 2024-04-21
|
|
RimoRacet
|
MK Rimo
|
2024-04-20
|
|
SwedolRacet
|
Jönköpings MK
|
2024-04-20
|
|
Tyckecupen 1 Aprilracet
|
MK Ran
|
2024-04-20
|
|
Vara MKs Vårfestival
|
Vara MK
|
2024-04-20 -> 2024-04-21
|
|
Smålandscupen delt.1 - Vårfajten
|
Skillingaryds MK
|
2024-04-13
|
|
Västkustcupen delt.1 - Vårtävling Sotenäs MK
|
Sotenäs MK
|
2024-04-13
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 6
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-04-06
|
|
Heavy & Hjelm Racet
|
SMK Trollhättan
|
2024-04-06
|
|
SAMS Racet 2024
|
Strängnäs AMS
|
2024-04-06
|
|
Södra BF folkracecup delt.1 - Aprilracet
|
Laholms MK
|
2024-04-06
|
|
Hjelms påskrace
|
Varbergs MK
|
2024-03-29
|
|
Påskracet
|
Tomelilla MK
|
2024-03-29
|
|
Västsprinten Delt.1 - Äggsprinten
|
Skövde MK
|
2024-03-29
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 5
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-03-23
|
|
VåffelRacet
|
Eskilstuna MK
|
2024-03-23
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 4
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-03-17
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 3
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-03-16
|
|
Marsracet
|
Västerås MS
|
2024-03-16
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 2
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-02-24
|
|
Lindströms Cup 2024 Delt.3 - Hela Din Bil-Racet
|
Ludvika MS
|
2024-02-24
|
|
Lindströms Cup 2024 Delt.2 - Vinterracet
|
Likenäs MK
|
2024-02-17
|
|
Guldhjälmscupen Deltävling 1
|
GuldhjälmsCupen
|
2024-02-10
|
|
UNO Cup 2024 Lindströms Cup 2024 Delt1 - Isracet
|
Hällefors MK
|
2024-01-06
|
|